U bevindt zich hier: > komende veilingen > Veiling april 2024

Lot 1410

JEAN JACQUES SEMPÉ (1932-2022)

'Un leger décallage', 1977.

Schatting: € 1500 - 2000

Hamerprijs: € 6000

Veiling: 25-04-2024 14u

Mijn Favorieten

Oost-Indische inkt op papier.
Getekend en gedateerd in inkt.
Titel op etiket op verso.
Kader.
Expo:
Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, Tentoonstelling Sempé, cat. nr. 22
Herkomst:
Karel Geirlandt

Afmetingen: 420 x 390 mm (630 x 590 mm)